EDISON -středa 8.2.2017

Vloženo: 8. února 2017

Dnes probíhaly v některých třídách prezentace.Byly i takové třídy,které zažily už druhou část projektu (hry, komunikace, soutěže, tanečky a další aktivity). Na každém žáku záleželo, jak se zapojil, jak se snažil mluvit, či porozumět pokynům. Většina dětí nechala ostych doma a užila si angličtinu i spoustu legrace. Asistenti pomáhali studentům v hodinách i během volna. Naši mladí Edisoni ochutnali trochu zabijačky ( tlačenka s cibulí a octem, jelítko a jitrnici), ale také se dozvěděli, jak ta zabijačka probíhá, seznámili se s dalšími produkty a prohlédli si obrázky. Odpoledne si prohlédli katedrálu a kostnici v Sedlci. A nakonec byli překvapeni "kutnohorským Stonehenge", pokochali se nádherným pohledem na Kutnou Horu a připili si pořádným grogem na zahřátí, na štěstí a zdraví.