Edison pátek 10.2.2017

Vloženo: 11. února 2017

Poslední den byl ve znamení různých aktivit, her, tanců, písniček, psaní štětcem, ochutnávky cizokrajných jídel atd. Během dne se dokončovaly obrazy na památku (tisk ruky přes památky KH a přes obrázek naší školy), příprava malých dárků ( společné foto s poděkováním a podpisy, groš pro štěstí) a příprava haly, kde se konalo 6. vyučovací hodinu rozloučení s našimi Edisony. Žáci připravili malý kulturní program (žáci školy společně zazpívali školní hymnu, Luisa Klímová zatančila - naši hosté byli unešeni schopností naší páťačky, zazpívali si společně písničku Já jsem Kutný Hory..), proběhlo poděkování od studentů a učitelů. Nakonec spousta fotek a slziček. Nemohli se rozloučit. Foto video z rozloučení bude dodáno po víkendu.Žáci byli moc nadšeni s komunikace se studenty, kteří byli milí a přátelští, někteří i navázali nová přátelství. Děkuji J. Brunerovi za perfektní práci zvukaře v pondělí i v pátek, asistentům a dalším dětem i učitelům, kteří se zapojili a pomohli s touto akcí.

Klikněte zde