Pilotní projekt pro páťáky v 2. pololetí v matematice "Math pro žáky, učitele matematiky a učitele angličtiny".

Vloženo: 25. ledna 2016

Učitelé matematiky v pátém ročníku budou spolupracovat s "OPEN AGENCY",procvičovat s metodou CLIL(která není pro naší školu nic nového např. vloni spolupráce s Channel Crossing + výuka OV, úspěšný celodenní projekt "Meet famous people" nebo byl dříve vyučován TV, VV či výtvarný seminář,ale někteří z učitelů metodu CLIL zařazují do hodin). CLIL " Content and language integrated learning" - osvojuje si znalosti a dovednosti, využívá svých anglických znalostí v odborném předmětu. Není to dvojjazyčné vyučování.
Budeme jediní při pilotování v pátem ročníku. Vyučující se budou účastnit různých workshopů v angličtině (manegment třídy,možnosti IT/AJ v M,efektivnost učení,rozvoj komunikativních dovedností,učitelé získají "Certifikát DVPP od MŠMT).Učitelé budou certifikovaní a škola získá značku kvality.
Postupně Vás budeme během pololetí informovat.