Soutěž ,,Pohádková knížka Třídilka"

• PhDr. Nina Bilincová

Vloženo: 9. ledna 2014

Účast v soutěži Středočeského kraje

II. stupeň naší školy se v hodinách českého jazyka a literatury zapojil do literárně-výtvarné soutěže ,,Pohádky Třídilky“.
Času bylo málo!!! Přesto jsme psali pohádky, příběhy, malovali, kreslili, přemýšleli a vymýšleli…..a postupně se zapojili snad úplně všichni….:)
 Předvánoční čas jsme v hodinách strávili čtením pohádek a hodnocením….Nezávislá porota z řad veřejnosti a žáci VII. B hodnotili ,,anonymní pohádky"….Snažili se, musíme je pochválit…… Z ,,anonymních“ pohádek  se staly pohádky známé…………

1.  Upírek Třídílek          Kristýna Šoltová VII. A
 2. Příběh z lesa             Klárka Koucká   VII. A