Nová výtvarná soutěž "Kniha - přítel člověka"!

• Mgr. Jaroslava Drabešová

Vloženo: 7. března 2011

K "Talentům" přibydou i talenti výtvarně nadaní.

Milí rodiče a  žáci!

Letos jsme se rozhodli, že kromě talentů pěveckých a  tanečních vyhodnotíme i talenty výtvarné. Vyhlašujeme proto výtvarnou soutěž "KNIHA-PŘÍTEL ČLOVĚKA.", které se mohou účastnit děti 1.-9. ročníku. Téma navazuje na tradici "Březen-měsíc knihy" a účast naší školy v projektu "Celé Česko čte dětem."

Výtvarné práce mohou být vytvořeny doma libovolnou technikou nejlépe na formátu A3 nebo A4 jednotlivcem nebo skupinou. Námětem můžou být ilustrace k přečtenému, ex-libris, návrhy obalů knih, prožitky z přečtené literatury a podobně.

Práce označené názvem díla, jménem autora(autorů), třídou a věkem odevzdávejte v termínu od 14. března do 25. března 2011 paní učitelce Drabešové. Nejlepší budou  vyhodnoceni odbornou porotou 30. března spolu s ostatními vítězi soutěže "Palachovka hledá talenty 2011!" v 9.00 ve velké tělocvičně. Všechny práce vystavíme v prostorách školy.

Přejeme Vám hodně zdaru a nápadů!